Meie tooted

Wella Professionals on üks vanemaid juuksehooldusbrände maailmas. Brändi tutvustati esimest korda 1880. aastal Saksa juuksuri Franz Stroheri poolt, kes tõi uut inspiratsiooni juuksehooldustoodete tööstusesse. Me oleme säilitanud tema eesmärgi jagada tema kirge ning visiooni, julgustades loovust, mis muudab moefantaasiad ja unistused reaalsuseks.

Wella pakub laia professionaalset tootevalikut juuste hoolduseks ning nende viimistlemiseks, professionaalseid juuksevärve, blondeerimis- ja püsilokkide tegemiseks vajalikke tooteid ning vahendeid, mis on mõeldud juuksurisalongidele. Ühe inimese visioon inspireerib tänasel hetkel rohkem kui 4 miljonit oma ala professionaali ning loendamatut arvu inimesi üle terve maailma.

System Professional on Wella Professionalsi tipptoodete eribränd. Brändi tutvustati 1974. aastal ning see pakub kõrgekvaliteedilisi juuksehooldustooteid.

Igal ühel on oma ettekujutus täiuslikest juustest. System Professional tutvustab personaliseeritud lähenemist juuksehooldusele, mis baseerub kahele veatule kontrasti alkeemiale: pidevatele uuringutele ning tehnoloogilisele perfektsusele baseeruv teadus ning inspiratsioon, mis saab innustust sarmist, esteetikast ja kaasasündinud püüdlustest ilu poole.

System Professional pakub täielikku tootevalikut juuste- ja peanaha diagnostikaks ning nähtavaid pikaaegseid tulemusi juuksehoolduses personaalsel tasemel. Täiuslikud tulemused iga päev.

Kadus Professional on Wella Professionalsi elustiili bränd, mida tutvustati aastal 1906 on aasta, kui kõik sai alguse! Ettevõtte asutaja – hinnatud juuksur Ludwig Kegel – avab salongi Saksamaal Neustadti linnas. Nimi Kadus ilmub esimest korda Ludwig Kegeli esimesel patenditud tootel – föönil 1919 a.

Kadus Professional usub ilusse, mis annab naudingu. See on iga- päeva elu ilu, igapäevane töö juuksurisalongides ja päris inimestelt. Kadus Professional usub kohalike ettevõtete võrgustiku omavahelisse koostöösse, kus igaühel on midagi anda või jagada.

Kadus Professional lahendused on loodud juuksurisalongidele, kus Teie isiksus on sama oluline kui Teie välimus. Lai valik tooteid juuksehoolduse, viimistluse, värvimise, blondeerimise ning püsilokkide tegemise jaoks.

Sebastian Professional on tippbränd USA-st. Los Angelese juuksur Geri Cusenza alustas 70-ndatel kindla eesmärgiga luua ettevõte, mis baseerub kartmatusele. Janunemine innovatsiooni järele ning vajadus muuta mängureegleid oli Sebastiani tegevuste tuumaks, ning see ei ole tänaseni muutunud. Juuksur on ainulaadse stiili loomisel saanud inspiratsiooni hipidelt, diskostiilist, värvilistest riietustest ja põnevatest soengutest.

Sebastiani tooteid kasutades on tulemuseks alati hämmastavad ja suurepärased soengud. Me mõistame juuksurite tööd ning me pakume võimalust muuta tavaline soeng väga eriliseks. Loo. Muuda. Nõua maksimaalset tulemust: tooniv juuksevärv, läiketooted, geelid, õlid, kreemid, savid, šampoonid, maskid, palsamid – Sebastianiga puuduvad piirid sinu loomingulisusel.

Nioxin on ainus professionaalne salongibränd, mis on sptesialieerunud juuste kohevusele, tihedusele ning peanaha probleemidele.

1987.aastal märkas Eva Graham, et tema juuksed hakkasid peale lapse sünnitamist hõrenema. Tänu tema uuringutele on Nioxin avastanud inspiratsiooni peanahahoolduses, et pakkuda paremaid lahendusi hõrenevatele juustele. Peanahk on näonaha pikendus ning see nõuab küllaldast tähelepanu ja hooldust. Nioxini tooted on arendatud selleks, et tugevdada, toita ja taastada juukseid juurte juurest. Terve peanahk on aluseks tervetele juustele, mis näivad paksemad ning eriti kohevad.