Meie tooted

Wella Professionals on üks vanemaid juuksehooldusbrände maailmas. Brändi tutvustati esimest korda 1880. aastal Saksa juuksuri Franz Stroheri poolt, kes tõi uut inspiratsiooni juuksehooldustoodete tööstusesse. Me oleme säilitanud tema eesmärgi jagada tema kirge ning visiooni, julgustades loovust, mis muudab moefantaasiad ja unistused reaalsuseks.

Wella pakub laia professionaalset tootevalikut juuste hoolduseks ning nende viimistlemiseks, professionaalseid juuksevärve, blondeerimis- ja püsilokkide tegemiseks vajalikke tooteid ning vahendeid, mis on mõeldud juuksurisalongidele. Ühe inimese visioon inspireerib tänasel hetkel rohkem kui 4 miljonit oma ala professionaali ning loendamatut arvu inimesi üle terve maailma.

1974 – sakslaste kireks said teaduslikud avastused ning rikkalike ja lopsakate juuste ilu. Rühm juustele pühendunud Wella teadlasi võttis eesmärgiks viia professionaalses juuksetööstuses läbi revolutsioon ja muuta kõige olulisemaks transformatiivne teostus. Nende läbimurre seisnes nii kergete koostistega emulsioonide loomises, et need ei muutnud juukseid raskeks. Esmakordselt oli võimalik luua isiksustatud hoolduseid toodetega, mis töötasid omavahel kooskõlas. System Professionalist sai esimene bränd, mis organiseeris oma tooted moodulitel põhinevasse süsteemi. Sellega loodi esimene kodeeritud juuksehooldussüsteem ja loodud kood sai parimate juuksurite salakeeleks. Sellega käivitati juuksetööstuse võidukäik, mis sai alguse ilulaborist ja kujunes ülemaailmseks edulooks.
2015 – innovatiivsus ei puhka kunagi. 40-aastase transformatiivse juuksehoolduse taustaga System Professional on ainus bränd, millel on piisavalt kogemusi, et lahendada ülima isiksustatuse väljakutse. Meie teadlased avastasid, et iga inimese juustel on ainulaadne energiaprofiil, mis määrab juuste elastsuse, juuksekarvade tervise ja toodete mõjule reageerivuse.

Selle personaalse „energiajälje“ määrab juuste lipiidide tase. Kuigi lipiidid moodustavad juustest ainult 4%, on neil juuste energias ainulaadselt aktiivne roll. Lipiidid on see elastne liim, mis ühendab omavahel juuste keratiinitellised, et tagada kutiikuli tervislikkus ja paindlikkus.
Kui juukseenergia profiil on diagnoositud, on võimalik määrata uue System Professionali ENERYCODE™ KOMPLEKSIGA hoolduste ja toodete personaalne süsteem 174 miljoni võimaliku hoolduskombinatsiooni seast.

Londa Professional on Wella Professionalsi elustiili bränd, mida tutvustati aastal 1956, kui ettevõte, mis asus Rothenkirchenis, Ida-Saksamaal tutvustas uut brändi nimega Londa, millel oli Wella logotüüp.

Londa Professional usub ilusse, mis annab naudingu. See on iga- päeva elu ilu, igapäevane töö juuksurisalongides ja päris inimestelt. Londa Professional usub kohalike asutuste võrgustiku omavahelisse koostöösse, kus igaühel on midagi anda või jagada.

Londa Professional lahendused on loodud juuksurisalongidele, kus Teie isiksus on sama oluline kui Teie välimus. Lai valik tooteid juuksehoolduse, viimistluse, värvimise, blondeerimise ning püsilokkide tegemise jaoks.

Sebastian Professional on tippbränd USA-st. Los Angelese juuksur Geri Cusenza alustas 70-ndatel kindla eesmärgiga luua ettevõte, mis baseerub kartmatusele. Janunemine innovatsiooni järele ning vajadus muuta mängureegleid oli Sebastiani tegevuste tuumaks, ning see ei ole tänaseni muutunud. Juuksur on ainulaadse stiili loomisel saanud inspiratsiooni hipidelt, diskostiilist, värvilistest riietustest ja põnevatest soengutest.

Sebastiani tooteid kasutades on tulemuseks alati hämmastavad ja suurepärased soengud. Me mõistame juuksurite tööd ning me pakume võimalust muuta tavaline soeng väga eriliseks. Loo. Muuda. Nõua maksimaalset tulemust: tooniv juuksevärv, läiketooted, geelid, õlid, kreemid, savid, šampoonid, maskid, palsamid – Sebastianiga puuduvad piirid sinu loomingulisusel.

Nioxin on ainus professionaalne salongibränd, mis on sptesialieerunud juuste kohevusele, tihedusele ning peanaha probleemidele.

1987.aastal märkas Eva Graham, et tema juuksed hakkasid peale lapse sünnitamist hõrenema. Tänu tema uuringutele on Nioxin avastanud inspiratsiooni peanahahoolduses, et pakkuda paremaid lahendusi hõrenevatele juustele. Peanahk on näonaha pikendus ning see nõuab küllaldast tähelepanu ja hooldust. Nioxini tooted on arendatud selleks, et tugevdada, toita ja taastada juukseid juurte juurest. Terve peanahk on aluseks tervetele juustele, mis näivad paksemad ning eriti kohevad.

OPI LAKKIDE LUGU ALGAS 1984. AASTAL, KUI GEORGE SCHAEFFER TÄHELDAS MIDAGI EBATAVALIST.

Ta märkas, et tema hambaravitarvikuid müüva ettevõtte Odontorium Products, Inc. klientide seas oli järjest rohkem maniküürijaid. Asja lähemalt uurides avastas ta, et küünetehnikutel ei olnud võimalik leida soovitud tooteid, mistõttu otsisid nad ise uusi lahendusi, näiteks George’i müüdavate proteesikoostisainete näol. Selle asemel, et ootamatuid kliente minema saata, proovis ta hoopis nende probleemi lahendada ja palkas just küünetehnikutele toodete loomiseks keemiku.
Oma missiooni käigus ühendas George jõud Suzi Weiss-Fischmanniga ning sellest koostööst sündis OPI Lacquer, millest on saanud ettevõtte keskne bränd ning kõige austatum, imetletum ja armastatum küünelakk maailmas.

OPI Lacquer esindab kõige ehedamalt ettevõtte põhimõtet – standardid peavad olema kõrged, kuid maailma ei tohi seejuures liiga tõsiselt võtta. Kogu moe- ja ilutööstuses võrreldamatu kvaliteedi- ja värviliidrina austatud OPI on saanud tuntuks ka oma isikupäraste tooninimede ning loominguliste kollektsioonide poolest.
OPI Lacqueri puhul lummab naisi esialgu lakkide vaieldamatult parim kvaliteet ja usk toodete toimesse tagab lojaalsed kliendid.

OPI Nail Lacquer on salongiprofessionaalide valik kõrgekvaliteetseid ja kõrgefektiivseid lakke, mis tagavad väljapeetud ja trendikad toonid ning mille ikoonilised nimed on sama ainulaadsed ja väljendusrikkad kui naised, kes neid kannavad.

PROOVIGE PARIMAT VIIMISTLUST

Tõstke ghd abil oma enesekindlus uuele tasemele. Töötasime koos teadlaste ja stilistidega välja murrangulise tehnoloogia, mis on loodud teid julgustama. ghd pakub kõik vajaliku juuste kuivatamiseks, stiliseerimiseks, lokkimiseks ja kaitsmiseks, tuginedes kõrgeimatele standarditele. Just seetõttu armastavad professionaalid ghd brändi ja kasutavad selle tooteid salongides üle kogu maailma. Sest eeldame standardina üht – ilusaid juukseid, iga päev.