Meist

Sirowa Grupp on piirkonna üks suuremate kogemustega kosmeetika ja ilutoodete hulgimüüja, kes on olnud edasimüüjaks maailmakuulsale professionaalse juuksehooldusbrändile Wella Professionals juba rohkem kui 15 aastat.

SIROWA Group on järgmiste professionaalsete juuksehooldusbrändide ametlik esindaja Balti riikides: Wella Professionals, Wella System Professional, Londa Professional, Sebastian Professional ja Nioxin.

Sirowa Tallinn pakub koolitusteenuseid Sirowa Koolitusstuudios, et pakkuda oma klientidele võimalust õppida uusi juukselõikus- ja värvitehnikaid ning tutvustada neile uusi juuksehooldustooteid. Stuudio korraldab regulaarseid töötubasid juuksurisalongides ning koolitusi, mida juhivad kohalikud oma ala professionaalid. Samuti korraldame Look &Learn meistriklassi koolitusi, kus osalevad maailmaklassi eksperdid keskustest Sassoon Academy ja Mijun Team, lisaks käiakse kogemusi vahetamas välismaal.  2013.aastal korraldas ettevõte esmakordselt  Baltikumi rahvusvahelise juuksurite võistluse "Wella Professionals Trend Vision Award 2013".