Meie tooted

DENTSPLY Implants – uus jõud implantoloogias, ettevõte, mis pakub maailma juhtivaid hambaimplantaadisüsteeme (XiVE, ANKYLOS, ASTRA TECH)ning millel on rohkem kui 25 aastat kogemust turul ning arvukaid kliinilisi dokumente. (Saksamaa)

Geistlich Biomaterials – Ülemaailmne liider biomaterjalide tootmises (luu ja pehme koe taastamine) (Šveits)

www.geistlich-pharma.com

www.bio-oss.com

www.bio-gide.com

Bredent HELBO – kaasaegne hambaravi tehnoloogia, teraapia HELBO külm-laseriga minimaalse/mitteinvasiivse teraapia jaoks hambaravis (Saksamaa).

Septodont – ülemaailmne liider hambaravi anestesioloogias. Olles üle 80 aasta pühendunud kõrgekvaliteediliste hambaravimaterjalide tootmisele ja uuenduslikule tootearengule, on Septodont võitnud hambaarstide usalduse kogu maailmas. Septodonti tooteid turustatakse ekslusiivselt hambaravi professionaalidele kasutamiseks hambaravi lokaalanesteesias, endodontias (juureravis), periodontias, hambaproteesimisel, suukirurgias, suuhügieenis ja hambahaiguste profülaktikas. (Tootjamaa – Prantsusmaa)

Ustomed Instrumente – juhtiv Saksa hambaravi instrumentide tootja, kellel on rahvusvaheline kogemus hambaravi ning meditsiiniliste seadmete valdkonnas ja kellel on pikk perekonnaajalugu, mis ulatub tagasi 1843.aastani. Olles tihedas koostöös kirurgide, periodontide, implantoloogide, suu ja näo- ning lõualuukirurgide, ortodontide, aga ka mitmete  rahvusvaheliste arvamusliidritega üle terve maailma on USTOMED Instrumente olnud edukas, pakkudes tootevalikut, mis rahuldab kõiki vajadusi ning mida saab kasutada kõikides valdkondades. (Saksamaa).