Tooted & Hankijad

Procter & Gamble International Operations S.A.

 

P&G Prestige Products Ltd. müüb parfümeeria- ja kosmeetikatooteid. Ettevõte loodi 1967. aastal ning see asub Weybridge´s, Suurbritannias. P&G Prestige Products Ltd. on Procter & Gamble Company tütarettevõte.

Me müüme järgmisi P&G Prestige brände:

Gucci Dolce&Gabbana Escada Hugo Boss Lacoste Laura Biagiotti Rochas James Bond 007 Mexx Puma Christina Aguilera Naomi Campbell Gabriela Sabatini Bruno Banani Olay Max Factor Wella Londa Sebastian Nioxin

Elizabeth Arden International S.à.r.l.

Elizabeth Arden on rahvusvaheline laiaulatusliku brändiportfoolioga luksuslike ilutoodete müüja, mis on esindatud rohkem kui 120 riigis. Ettevõtte brändi portfooliosse kuuluvad Elizabeth Ardeni nahahooldus-, parfümeeria ning dekoratiivkosmeetika, lisaks paljude kuulsuste lõhnabrändid.

Meie müüme järgmisi Elizabeth Ardeni brände:

Elizabeth Arden Juicy Couture  John Varvatos  Justin Bieber  

Burnus GmbH

Ettevõtte moto „Ideed-Brändid-Inimesed“ väljendab standardeid, mille nad on endale seadnud asetades kõikide oma tegevuste fookuseks inimese koos kõikide tema nõudmiste ning vajadustega. Burnus rõhutab elukvaliteeti ning pakub selle parandamiseks uudseid lahendusi.

Meie müüme järgmist Burnuse brändi:
Kamill

Bulgari Ireland Ltd.

Bulgari Parfums seob tipptasemel ehete valmistamise oskuse ning unikaalse juveelipärandi parfüümidega. Ettevõtte visioon ühendab andekad juveelidisainerid prestiižsete parfüümide tootjatega. Iga Bulgari parfüüm on brändi luksuslikkuse peen ja elegantne väljendus.

Meie müüme järgmist Bulgari Irelandi brändi:
Bvlgari

Ferragamo Parfums S.p.A.

Salvatore Ferragamo S.p.A. on asutatud 1927. aastal. Salvatore Ferragamo Group´i emaettevõte on üks luksustoodete sektori liidritest. Ettevõtte loob, toodab ning müüb jalanõusid, nahk- ja siidtooteid, riideid, aksessuaare ning naiste- ja meesteparfüüme. Grupi tootevalikusse kuuluvad ka prillid ja kellad, mis on toodetud litsentsenseeritud ettevõtetes. Grupi toodete kõrge kvaliteedi märgiks on unikaalsus, perfektne stiilitaju, loovus ja innovaatilisus, mis on rikastatud kvaliteedi ning traditsioonilise graveeringuga „Made in Italy“.

Meie müüme järgmist brändi:
Ferragamo

Sensai Cosmetics INC.

SENSAI nahahooldus keskendub lõputule ilu-otsingule. SENSAI nahahoolduse tehnoloogia keskmes on hinnaline ning tunnustatud koostisosa Koishimaru siid. Erakordne ühendus teaduse ja looduse vahel mõjub harmooniliselt kehale, luues veatu siidise naha, mis rõhutab iga naise ainulaadset ilu.

Me müüme järgmisi Sensai brände:

Sensai jumestus-, nahahooldus- ning juuksehooldustooted.

KAO (UK) Limited

The Kao Group arendab laiatarbetooteid, mille sihtgrupiks on tavatarbijad. Kao Group´i valikus on järgmised tootegrupid: luksuskosmeetika ja kõrge kvaliteediga juuksehooldustooted; tervisejoogid ja hooldustooted naistele ja beebidele ning pesu- ja koduhooldusvahendeid. Samuti arendame me keemilisi tooteid, mis on vajalikud erinevates tööstusharudes.

Meie müüme järgmist Kao brändi:
John Frieda

Mäurer & Wirtz GmbH & Co. KG

Hügieeni- ning parfümeeriatoodete tootja Saksamaal. Alates 1990. aastast on ettevõte Dalli Grupi iseseisev filiaal. Ettevõtet juhib Wirtzide perekonna viienda põlvkonna esindajana Hermann Wirtz. Peakorterid ning tootmine asuvad Stolbergis (Rhinelandis) linnas nimega Aachen ning seal töötab 400 inimest.

Põhiturgudeks on Saksamaa, Beneluxi maad, Austria, Šveits ning eksport veel 135 riiki. Rahvusvahelisse edasimüüjate võrgustikku kuuluvad parfümeeriakauplused ning ravimitoodete edasimüüjad, kaubamajad, apteegid ning valitud supermarketid.

Meie müüme järgmisi Mäurer & Wirtz brände:
Baldessarini   S.Oliver   Betty Barclay   New Yorker Tabac

Puig

Barcelonas asuv Puig on juba kolmandat põlvkonda ühele perekonnale kuuluv moe- ja parfüümifirma. Puigi tugevus peitub võimes luua firmamärke, kujundada moe kaudu firmamärkide kuvandit ning tõlkida seesama kuvand temaatiliste lugude ja toodete kõrge kvaliteedi kaudu parfüümikeelde.

Puig edulugude hulka kuulub mitmeid oma firmamärke nagu Carolina Herrera, Nina Ricci, Paco Rabanne, litsentse nagu Prada, Valentino ja kuulsuste parfüüme nagu  Antonio Banderas. Puigi tooted on müügil rohkem kui 140 riigis.